Nawigacja

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie w Drawnie
  ul. Choszczeńska 47
  73-220 Drawno
 • 957682307

Aktualności

 • 07.02.2018

                     

       W dniu 07.02.2018 r. dzieci z grupy 4-latków wybrały się na wycieczkę do Biblioteki  szkolnej w Szkole Podstawowej w Drawnie. 

               Czterolatki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece zw swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką . Pani Dorotka Konopelska pokazała dzieciom , gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książeczkami. Następnie zaprazentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Dzieci dowiedziały się , co należy zrobiś , aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.

 • 12.01.2018

                                 

   

                                                                                                                                                                                            galeria

 • 21.12.2017

  Przedszkole Miejskie w Drawnie jest w trakcie realizacji projektu „ Program umożliwiający dzieciom niepełnosprawnym z terenu Gminy Drawno udział w wychowaniu przedszkolnym '' w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. 

  Celem szczegółowym projektu jest zwiększenie liczby miejsc w placówkach wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku 3-4 lata oraz rozszerzenia oferty placówek przedszkolnych o zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dzieci. Typ projektu ma na celu dostosowanie istniejących miejsc wychowania przedszkolnego do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami lub realizacja dodatkowej oferty edukacyjnej i specjalistycznej umożliwiającej dziecku z niepełnosprawnością udział w wychowaniu przedszkolnym poprzez: doskonalenie umiejętności, kompetencji lub kwalifikacji nauczycieli ośrodków wychowania przedszkolnego do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym w szczególności z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz w zakresie współpracy nauczycieli. Wsparciem projektowym zostały objęte dzieci niepełnosprawne z terenu Gminy Drawno. W przedszkolu została zatrudniona wykwalifikowana kadra: psycholog, logopeda, socjoterapeuta, nauczyciel prowadzący rewalidację. Wszystkie dzieci objęte wsparciem projektowym uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez specjalistów oraz w zajęciach z muzykoterapii i teatroterapii. Projekt obejmuje również organizację w placówce sali doświadczania świata z jej elementami. Sala będ

 • 06.12.2017

                             

                                                                                                                                                                                                 galeria

 • 30.11.2017

                              

        W czwartek 30 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. W każdej grupie przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. Dzieci różnymi sposobami próbowały poznać swoją przyszłość : za pomocą monet rzucanych do wody , serduszek z imionami , kolorowych karteczek, butów ustawianych w rzędzie. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową , radości oraz integracji grupy.

Aktualności

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie w Drawnie
  ul. Choszczeńska 47
  73-220 Drawno
 • 957682307

Galeria zdjęć