Ogłoszenie

• Wczorajszego dnia mieliśmy niezwykłą przyjemność obejrzeć wiosenne przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie to było cudowne spotkanie świetna gra aktorska, muzyka, piękne stroje i dekoracje przykuwały wzrok i uwagę nawet najmłodszych przedszkolaków

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i piękny występ

• Lista kandydatów przyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:

1. Bieńkowska Julia
    23. Morawska Lena
    24. Musialik Michał
    25. Olejarz Tymon
  • Trzeciego kwietnia odwiedziła dzieci z grup Kubusie i Krasnale pani bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej Dorota Konopelska. Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który przypada co roku dnia 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena.

Dzień ten miał na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez i dla najmłodszych. Dzieci poznały różnego rodzaju książki, dowiedziały się, że „kiedy książki niszczymy to one płaczą, a kiedy je czytamy to z radości skaczą”.

• Motylki z nadejściem wiosny założyły w tym tygodniu zielony kącik. Zapoznały się z wyglądem, fakturą, budową oraz zapachem i etapami sadzenia cebuli

Dzieci również siały i sadziły Teraz tylko podlewać i cierpliwie czekać aż coś wyrośnie.

• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47