• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47
    73-220 Drawno

•

6 latki w Szczecinie - Obrazek 1     6 latki w Szczecinie - Obrazek 2     6 latki w Szczecinie - Obrazek 3

Wycieczka została zorganizowana z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka i kończącego się 4-letniego pobytu dzieci w przedszkolu. W wycieczce wzięły udział wszystkie dzieci z gr.Motylki wraz z wych. E. Witkowską oraz rodzice, którzy tego dnia mogli poświęcić swój czas. Najpierw pojechaliśmy do JUMP- Park Trampolin , gdzie dzieci spędziły godzinę na skokach i różnych zabawach w basenach z piankami, potem posiłek w McDonaldzie i zwiedzanie Muzeum Transportu i Komunikacji. Muzeum pozwoliło nam poznać w bezpośredni sposób różne środki komunikacji -tramwaje, autobusy, różne samochody   : policyjne, strażackie, karetki pogotowia..motory, rowery i inne- czasem  bardzo dziwne pojazdy. Specjalne podziękowania kierujemy w stronę p.Sylwii Dziemianko, która ułatwiła organizację wycieczki .

• 04.06.2018

Dzień dziecka w przedszkolu - Obrazek 1        Dzień dziecka w przedszkolu - Obrazek 2         Dzień dziecka w przedszkolu - Obrazek 3

• 24.05.2018

Maluszki w bibliotece - Obrazek 1     Maluszki w bibliotece - Obrazek 2   Maluszki w bibliotece - Obrazek 3

Dnia 24.05 grupa najmłodszych przedszkolaków wybrała sie z wizytą do Biblioteki Publicznej w Drawnie. Dzieci zapoznały się zasadami panującymi w bibliotece, dowiedziały sie gdzie znaleźć książeczki dla najmłodszych czytelników, odwiedziły czytelnię. Miały również okazję dotknąć i obejrzeć różne rodzaje książek. Największą atrakcją okazało się obejrzenie teatrzyku pt. "groszek" oraz wykonanie zakładek według własnego pomysłu. Serdecznie dziękujemy pani Basi za tak miłe przyjęcie i przekazanie tylu cennych informacji.

• 25.05.2018

Dzień mamy i taty w grupie maluszków - Obrazek 1   Dzień mamy i taty w grupie maluszków - Obrazek 2   Dzień mamy i taty w grupie maluszków - Obrazek 3

Dnia 25.05 w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne, wspólnie z rodzicami zatańczy wesoły taniec a następnie podarowały rodzicom prezenty. Uroczystość zakończył poczęstunek i wspólna integracja.

galeria

•      Tygryski w zoo - Obrazek 1  Tygryski w zoo - Obrazek 2   Tygryski w zoo - Obrazek 3

• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47