• Przedszkole Miejskie w Drawnie

Sobota 27.05.2017

Statistics

• 23.05.2017

Dnia 23 maja w MGOK w Drawnie odbył się konkurs piosenki ,, Śpiewam dla mamy". Organizatorem konkursu był

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Drawnie. W konkursie wystąpiły dzieci z trzech grup.

I miejsce zajął Igor Pawlak z grupy Biedronki

• 17.05.2017

17 maja 2017 r. w sali widowiskowej DOK odbył się konkurs pt. Masz talent. Celem konkursu było spełnianie swych artystycznych ambicji , rozwój swoich pasji i umiejętności oraz wyłonienie i zaprezentowanie w środowisku drawieńskim różnorodnych talentów. Chętni przedszkolacy - tak się złożyło ,że same dziewczynki: Amelia Brodzka , Kora Czerwonka, Iga Nowak, Miriam Jakubas postanowiły zaprezentować swe umiejętności wokalne. Ich występy zostały docenione przez jurorów , którzy postanowili przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

• 10.05.2017

SPOTKANIE Z PISARKĄ KATARZYNĄ CAMPBELL

• 21.04.2017

Finał akcji Przedszkolaki sadzą krzaki

• 20.04.2017
  • 12.04.2017

Rodzice naszej Róży pani Agata i Jacek Słodkowscy przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przygotowali niespodziankę dla przedszkolaków. W środę przynieśli do przedszkola kilka małych królików i kurczaczków z własnego gospodarstwa. Dla większości dzieci była to możliwość bezpośredniego kontaktu z takimi zwierzętami. Przedszkolaki były zachwycone. Serdecznie dziękujemy rodzicom.

• 24.03.2017

Koncert muzyczny

Dzisiaj odbył się w przedszkolu koncert muzyczny pt. Gorące rytmy na wyspie skarbów. Dzieci poznały ksylofon, gitarę elektryczna,instrumenty perkusyjne.

• Ciekawe zajęcia z mamą Nastki i Pawełka

Mama Nastki i Pawełka pracuje w szkole jako pedagog. Zaprosiła nas na bardzo ciekawe zajęcia związane z korzystaniem przez dzieci z gier internetowych. Z zajęć skorzystają również inne grupy starsze z naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy.

• 21.03.2017

Powitanie wiosny

W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy– powitania wiosny”. Wszystkie przedszkolaki zebrały się przed przedszkolem by wyruszyć barwnym korowodem. Podczas marszu dzieci śpiewały piosenki dzięki, którym nasz korowód nie pozostał niezauważony. Dzieci pożegnały Marzannę- zimową pannę, a gromkimi brawami powitały wiosnę. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy.

•  Szukamy wiosny

Zgodnie z realizacją tematyki tygodniowej w naszym przedszkolu dzieci z grupy 5 latków wybrały się szukać wiosny. Wiosna była tuż, tuż. Spotkaliśmy pięknie kwitnące przebiśniegi, duże zielone pąki na gałęziach bzu oraz pąki na krzakach róż.

• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47