Nawigacja

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie w Drawnie
  ul. Choszczeńska 47
  73-220 Drawno
 • 957682307

Aktualności

 • 10.11.2017

                                 

                    Czcząc pamięć tamtych historycznych dni wszystkie przedszkolaki zaśpiewały Hymn Polski.

  Obchody 11 listopada nauczyły dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwinęły poczucie przynależności narodowej.
   

                                                                                                                                 galeria

 • 26.10.2017

  26 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ MARCHEWKI. 

                            

  Przedszkolaków przywitał królik Szaruś wraz z królewną marchewek, którzy zaprosili dzieci do wspólnych tańców i zabaw. Tego dnia w przedszkolu dominował kolor pomarańczowy, we wszystkich grupach królowała oczywiście marchewka. Dzieci uczestniczyły w przeróżnych zabawach ruchowych ,muzycznych i plastycznych - oczywiście związanych z marchewką. Celem tego dnia było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców.

 • 18.10.2017

  „Smaczna i zdrowa sałatka owocowa”

                                 

    Jesień to czas dojrzewania owoców. Korzystając z bogactwa darów jesieni przedszkolaki z grupy „Biedronki” zrobiły wspólnie sałatkę z przyniesionych z domu różnych świeżych owoców. Były jabłka, gruszki banany, śliwki, brzoskwinie, nektarynki, kiwi,  pomarańcze, i winogrona. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy z chęcią zabrał się do pracy. Dokładnie umyliśmy rączki, ubraliśmy fartuszki i chusteczki na głowę. Każdy miał swoją deseczkę, nożyk i tak zabraliśmy się do krojenia. Dzieci samodzielnie kroiły sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Wszyscy bardzo się starali, ale wysiłek opłacił się - sałatka była pyszna! 

 • 24.10.2017

  Dziś w przedszkolu odwiedzili nas policjanci z Komendy Policji w Drawnie. Odwiedziny Funkcjonariuszy Policji odbyły się w każdej grupie, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. 

  Pan policjant z pełnym profesjonalizmem i dużym poczuciem humoru przekazał dzieciom najważniejsze informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak się zachować gdy zaatakuje nas duży pies, komu powiedzieć jak się nazywam a komu nie?...

  Dziękujemy Funkcjonariuszom Policji za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu , jakim jest zawód policjanta oraz cudowne prezenty. 

 • 05.10.2017

                                                                 

   

  Dnia 05 października 2017 r. gościliśmy w naszym przedszkolu młodzież ze Szkoły Podstawowej w Drawnie im. Stefana          Żeromskiego. Nasi przedszkolacy mieli okazję wysłuchać opowiadania o Kubusiu Puchatku, które wywarło na nich ogromne wrażenie.

  Dziękujemy serdecznie młodzieży za wspólnie spędzony czas i przybycie do nas na zajęcia. 

   

  galeria

Aktualności

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie w Drawnie
  ul. Choszczeńska 47
  73-220 Drawno
 • 957682307

Galeria zdjęć