Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Informacje

Przedszkole Miejskie w Drawnie swoją działalność rozpoczęło w 1984 roku. Funkcjonuje przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 16.00 z przerwą wakacyjną zatwierdzoną przez Organ prowadzący. Do placówki uczęszczają dzieci w wieku od 2.5 do 6 lat. Dzieci 6 letnie objęte są obowiązkiem przedszkolnym. Do Przedszkola dowożone są dzieci z całej Gminy Drawno.
W przedszkolu posiadamy 5 sal zabaw, szatnie z wyszczególnionym miejscem dla każdej grupy, kuchnię oraz własną kotłownię z której ogrzewany jest budynek. Budynek przedszkola otoczony jest zielenią , posiada plac zabaw i wiele wolnego miejsca do gier i zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną do pracy z dziećmi, logopedę, prowadzi zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Z roku na rok sale wyposażane są w sprzęt elektroniczny. Do pracy z dziećmi wykorzystujemy tablice interaktywne. W przedszkolu działa rada rodziców. Przedszkole bierze udział w programach ogólnopolskich, konkursach jak również pozyskuje fundusze europejskie.

• Przedszkole Miejskie w Drawnie
    ul. Choszczeńska 47